IXFM42N20 stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More IXFM42N20 IXYS CORPORATION
56 in stock
More IXFM42N20
322 in stock
More IXFM42N20
9824
80 in stock
More IXFM42N20 IXYS
42 A, 200 V, N-CHANNEL, SI, POWER, MOSFET, TO-204AE
8000 in stock
Similar Parts of IXFM42N20
IXFM42N20-A
4 suppliers
21990 in stock