IXFM40N30-A stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More IXFM40N30(A)
30 in stock
More IXFM40N30A IXY
18600 in stock
More IXFM40N30(A)
346 in stock
More IXFM40N30(A)
1987 in stock
More IXFM40N30(A) IXYS
2000 in stock