IXFM21N50 HiPerFET Power MOSFETs stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More IXFM21N50 IXYS
486 in stock
More IXFM21N50 IXYS
TO-3
150 in stock
More IXFM21N50 I X Y S
50 in stock
More IXFM21N50 EEI
IXFM21N50
25 in stock
More IXFM21N50 IXYS
Original,TO-204AA
57023 in stock
More ixfm21n50 IXYS SEMICONDUCTOR GMBH
ixfm21n50
200 in stock
More IXFM21N50
53 in stock
More IXFM21N50 IXYS
51 in stock
More IXFM21N50 IXYS
TO-204
53 in stock
Similar Parts of IXFM21N50
IXFM21N50-A
4 suppliers
21030 in stock
IXFM21N50IXYS
3 suppliers
535 in stock