FQI13N10 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More FQI13N10
215 in stock
More FQI13N10 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 100V 13A I2PAK
8150 in stock
More FQI13N10
TO
3800 in stock
More FQI13N10 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI13N10 FAIRCHILD
38376 in stock
More FQI13N10 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI13N10
FQI13N10L
5 suppliers
45843 in stock