FQI13N50C 500V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More FQI13N50C FAIRCHILD
TO-262
5000 in stock
More FQI13N50C FSC
338864 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
500V N-Channel Advance QFET? C-Series
50 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
TO-262(I2PAK)
3500 in stock
More FQI13N50C
166 in stock
More FQI13N50C
06+
60000 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-262(I2PAK)
45000 in stock
More FQI13N50C
2100 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
TO-262
10000 in stock
More FQI13N50C FAIRCHILD
5000PCS in stock
Similar Parts of FQI13N50C
FQI13N50CTU
9 suppliers
370123 in stock