FQI15P12TU stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More FQI15P12TU FAIRCHILD
1802 in stock
More FQI15P12TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,I2PAK
57516 in stock
More FQI15P12TU FAIRCHILD
MOSFET P-CH 120V 15A I2PAK
8150 in stock