FQI140N03L stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More FQI140N03L FSC
338864 in stock
More FQI140N03L
175 in stock
More FQI140N03L
18081 in stock
More FQI140N03L FAIRCHILD
MOSFET N-CH 30V 140A I2PAK
8150 in stock
More FQI140N03L
TO
3800 in stock
More FQI140N03L FAIRCHILD
TO-262
6000 in stock
More FQI140N03L FAI
1000 in stock