FQI13N06TU stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Part No.
More FQI13N06TU FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,I2PAK
57514 in stock
More FQI13N06TU FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 13A I2PAK
8150 in stock
More FQI13N06TU
2000 in stock
More FQI13N06TU FAIR
1000 in stock
More FQI13N06TU FAIRCHILD
FAIRCHILD MOSFETS TO-262 .
997 in stock