FGH50N6S2 600V, SMPS II Series N-Channel IGBT stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More FGH50N6S2 FSC
TO-247
5000 in stock
More FGH50N6S2
NEW&ORIGINAL
222 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
3332 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
IN STOCK
30 in stock
More FGH50N6S2
IGBTs Sgl, 600V, N-Ch
50 in stock
More FGH50N6S2 FSC
10531 in stock
50 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
CA4
44000 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHIL
TO-247
3500 in stock
More FGH50N6S2 FAIRCHILD
2000 in stock
Similar Parts of FGH50N6S2
FGH50N6S2D
38 suppliers
376706 in stock