FGH50N6S2D 600V, SMPS II Series N-Channel IGBT with Anti-Parallel Steal stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More FGH50N6S2D FAIR
204 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More FGH50N6S2D FSC
TO-247
5000 in stock
More FGH50N6S2D FAIR
19 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD
58 in stock
More FGH50N6S2D FSC
486 in stock
More FGH50N6S2D
15 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD
2200 in stock
50 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD
CA4
57600 in stock
More FGH50N6S2D FAIRCHILD SEMICONDUCTOR HK LTD
HK Parkeli United Development Co., Ltd. China,New Original R
56 in stock