FGH60N60SFD stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More FGH60N60SFD FSC
5592 in stock
More FGH60N60SFD FAIRCHILD
50 in stock
More FGH60N60SFD FSC
10840 in stock
More FGH60N60SFD FSC
TO247
20000 in stock
More FGH60N60SFD FSC
TO-247
5800 in stock
More FGH60N60SFD FAIRCHILD
600V, 60A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGH60N60SFD
FGH60N60SFDTU
18 suppliers
180540 in stock