FGH60N60UFD stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More FGH60N60UFD FSC
1456 in stock
More FGH60N60UFD FAIRCHILD
600V, 60A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH60N60UFD
1000 in stock
More FGH60N60UFD FAIRCHILD
60 in stock
More FGH60N60UFD FSC
47 in stock
Similar Parts of FGH60N60UFD
FGH60N60UFDTU
14 suppliers
137560 in stock