EXB-14V150JX stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More EXB-14V150JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V150JX MATSUSHITA
RES ARRAY 15 OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock