EXB-14V181JX stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Part No.
More EXB-14V181JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V181JX MATSUSHITA
RES ARRAY 180 OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock