EXB-14V151JX stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   Part No.
More EXB-14V151JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V151JX MATSUSHITA
RES ARRAY 150 OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock