EXB-14V152JX stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Part No.
More EXB-14V152JX PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXB-14V152JX MATSUSHITA
RES ARRAY 1.5K OHM 2 RES 5% SMD 1/32W ¡Ó5%
10000 in stock