AC05W0R100J stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More AC05W0R100J VISHAY
500 in stock
More AC05W0R100J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:0.10OHM; POWER RATING:5W; T
90 in stock