AC05W240R0J stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More AC05W240R0J VISHAY
STOCK, SAME DAY SHIPPING
56 in stock
More AC05W240R0J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:240OHM; POWER RATING:5W; TE
88 in stock