AC05W10R00J stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Part No.
More AC05W10R00J
500 in stock
More AC05W10R00J VISHAY
500 in stock
More AC05W10R00J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:10.0OHM; POWER RATING:5W; T
89 in stock