AC05W15R00J stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More AC05W15R00J VISHAY
773 in stock
More AC05W15R00J VISHAY BC COMPONENTS
RESISTORS, WIRE WOUND RESISTANCE:15.0OHM; POWER RATING:5W; T
89 in stock