PHMB400C12 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Part No.
More PHMB400C12
12 in stock
More PHMB400C12 NIEC
12 in stock
More PHMB400C12 NIEC
60 in stock
More PHMB400C12 NIEC
400A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400C12 NIEC
92 in stock
More PHMB400C12
MODULE DC
500 in stock
More PHMB400C12
10000 in stock
More PHMB400C12
50 in stock
More PHMB400C12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB400C12
PHMB400C12A
3 suppliers
3 in stock
PHMB400C12/IGBT
2 suppliers
73969 in stock