PHMB50A6CL stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More PHMB50A6CL NIEC
60 in stock
More PHMB50A6CL NIEC
50A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB50A6CL NIEC
92 in stock
More PHMB50A6CL IR
MODULE DC
52 in stock
More PHMB50A6CL
Stocks
100 in stock
More PHMB50A6CL
MODULE DC,IR
52 in stock
More PHMB50A6CL NIEC
50 in stock
More PHMB50A6CL
60 in stock