PHMB600A6 IGBT MODULE Single 600A 600V stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More PHMB600A6 NIEC
OEM EXCESS
266 in stock
More PHMB600A6
56 in stock
More PHMB600A6 NIEC
60 in stock