PHMB600B12 IGBT MODULE Single 600A 1200V stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More PHMB600B12
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
60 in stock
More PHMB600B12 NIEC
600A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB600B12 NIEC
92 in stock
More PHMB600B12 NIEC
50 in stock
More PHMB600B12 NIEC
MODULE
20 in stock
More PHMB600B12
MODULE DC
53 in stock
More PHMB600B12
NIEC
10000 in stock
More PHMB600B12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB600B12
PHMB600B12/IGBT
2 suppliers
65657 in stock