PHMB400A6 IGBT MODULE Single 400A 600V stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   Part No.
More PHMB400A6 NIEC
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
400A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB400A6 NIEC
92 in stock
More PHMB400A6 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB400A6
50 in stock
More PHMB400A6
Stocks
100 in stock
More PHMB400A6
MODULE DC,IR
60 in stock
More PHMB400A6 NIEC
100 in stock