IXFT32N50 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型号
More IXFT32N50 IXYS
STOCK
13 in stock
More IXFT32N50
IXYS
54 in stock
More IXFT32N50 IXYS
268 in stock
More IXFT32N50 IXYS
MODULE
100 in stock
More IXFT32N50 MITSUBISHI
MODULE DC
35 in stock
More IXFT32N50
IXYS
10000 in stock
More IXFT32N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT32N50
MODULE DC,MITSUBISHI
35 in stock
More IXFT32N50
891 in stock
Similar Parts of IXFT32N50
IXFT32N50Q
8 suppliers
22619 in stock