IXFT44N50P stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More IXFT44N50P IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFT44N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT44N50P IXYS
2658 in stock
More IXFT44N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT44N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT44N50P IXYS
520 in stock
More IXFT44N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT44N50P IXYS
4552 in stock
More IXFT44N50P IXYS
500 in stock