IXFT32N50Q HiPerFET¡éa Power MOSFETs Q-Class stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型号
More IXFT32N50Q IXYS
5430 in stock
More IXFT32N50Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT32N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFT32N50Q
5000 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
MOSFET AVALANCH 500V 32A TO-268
153 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
STOCK
30 in stock