IXFT36N50P stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型号
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT36N50P IXYS
486 in stock
More IXFT36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT36N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT36N50P IXYS
520 in stock
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT36N50P DIV
95 in stock
More IXFT36N50P IXYS
4340 in stock
More IXFT36N50P IXYS
500 in stock