IXFT30N50P stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT30N50P IXYS
128 in stock
More IXFT30N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT30N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT30N50P IXYS
520 in stock
More IXFT30N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT30N50P IXYS
4456 in stock
More IXFT30N50P IXYS
500 in stock