IXFT36N50P stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
1008 in stock
More IXFT36N50P IXYS
486 in stock
More IXFT36N50P I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFT36N50P IXYS
In stock,PB-FREE,TO-268
45000 in stock
More IXFT36N50P IXYS
520 in stock
More IXFT36N50P IXYS
TO-268
5020 in stock
More IXFT36N50P DIV
95 in stock
More IXFT36N50P IXYS
4340 in stock
More IXFT36N50P IXYS
500 in stock