IXFT32N50Q HiPerFET¡éa Power MOSFETs Q-Class stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More IXFT32N50Q IXYS
5430 in stock
More IXFT32N50Q
IXYS
12000 in stock
More IXFT32N50Q I X Y S
50 in stock
More IXFT32N50Q
5000 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
TO-268
53 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
MOSFET AVALANCH 500V 32A TO-268
153 in stock
More IXFT32N50Q IXYS
STOCK
30 in stock