0805COG100F050 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Codice
More 0805COG100F050
4032 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 0805COG100F050 AVX
10PF NPO 50V 1% 0805 5K REEL
48,000 in stock