0805COG121F050 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   Codice
More 0805COG121F050
4042 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 0805COG121F050 AVX
120PF NPO 50V 1% 0805 5K REEL
48,000 in stock