0805COG150J050 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Codice
More 0805COG150J050
4044 in stock
C Plus Electronics
Address: 17842 Irvine Blvd # B-144 Tustin, CA, United States 92780
Contact: Froilan   Becerra,  Phone: 714-442-7656 or 877-972-7587 , Fax: 714-276-1346
More 0805COG150J050 AVX
15PF NPO 50V 5% 0805
203,000 in stock