PHMB600A6 IGBT MODULE Single 600A 600V stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   Référence
More PHMB600A6 NIEC
OEM EXCESS
266 in stock
More PHMB600A6
56 in stock
More PHMB600A6 NIEC
60 in stock