PHMB600B12 IGBT MODULE Single 600A 1200V stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   Référence
More PHMB600B12
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
12 in stock
More PHMB600B12 NIEC
60 in stock
More PHMB600B12 NIEC
600A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB600B12 NIEC
92 in stock
More PHMB600B12 NIEC
50 in stock
More PHMB600B12 NIEC
MODULE
20 in stock
More PHMB600B12
MODULE DC
53 in stock
More PHMB600B12
NIEC
10000 in stock
More PHMB600B12
Stocks
100 in stock
Similar Parts of PHMB600B12
PHMB600B12/IGBT
2 suppliers
65657 in stock