PHMB800A6 IGBT MODULE Single 800A 600V stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More PHMB800A6 NIEC
OEM EXCESS
284 in stock
More PHMB800A6
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
12 in stock
More PHMB800A6 NIEC
60 in stock