PHMB400B12 IGBT MODULE Single 400A 1200V stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More PHMB400B12 NIEC
OEM EXCESS
285 in stock
More PHMB400B12 NIEC
60 in stock
More PHMB400B12 NIEC
400A/1200V/IGBT/1U
84 in stock
More PHMB400B12 NIEC
92 in stock
More PHMB400B12 NIEC
476 in stock
More PHMB400B12 NIEC
MODULE
60 in stock
More PHMB400B12 IR
MODULE DC
86 in stock
More PHMB400B12 NIEC
50 in stock
More PHMB400B12
NIEC
10000 in stock
Similar Parts of PHMB400B12
PHMB400B12A
22 suppliers
11645 in stock