PHMB200B12 IGBT MODULE Single 200A 1200V stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   Référence
More PHMB200B12 NIEC
OEM EXCESS
283 in stock
More PHMB200B12 NIEC
60 in stock
More PHMB200B12 NIEC
200A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB200B12 NIEC
92 in stock
More PHMB200B12 IR
MODULE DC
84 in stock
More PHMB200B12 NIEC
50 in stock
More PHMB200B12
Stocks
100 in stock
More PHMB200B12
MODULE DC,IR
84 in stock