PHMB300B12 IGBT MODULE Single 300A 1200V stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   Référence
More PHMB300B12
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
60 in stock
More PHMB300B12 NIEC
12 in stock
More PHMB300B12 NIEC
300A/1200V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB300B12 NIEC
92 in stock
More PHMB300B12 IR
MODULE DC
53 in stock
More PHMB300B12
NIEC
100 in stock
More PHMB300B12
MODULE DC,IR
53 in stock