LP2985AIBP-2.4 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   Référence
More LP2985AIBP-2.4
BGA5
3083 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
514 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NSC
2000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
IC LDO 150MA 2.4V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.4
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.4 NS
5-microSMD
12000 in stock