LP2985AIBP-3.6 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   Référence
More LP2985AIBP-3.6 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NSC
400 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
IC LDO 150MA 3.6V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-3.6
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-3.6 NS
5-microSMD
12000 in stock