LP2985AIBP-2.9 stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   Référence
More LP2985AIBP-2.9
BGA5
2922 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
180 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
545 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NSC
500 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
15000 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
IC LDO 150MA 2.9V LN 5MICROSMD
250 in stock
More LP2985AIBP-2.9
150MA LOW NOISE LDO REGULATOR
50 in stock
More LP2985AIBP-2.9 NS
5-microSMD
12000 in stock