PHMB50A6CL stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   No. Parte
More PHMB50A6CL NIEC
60 in stock
More PHMB50A6CL NIEC
50A/600V/IGBT/1U
64 in stock
More PHMB50A6CL NIEC
92 in stock
More PHMB50A6CL IR
MODULE DC
52 in stock
More PHMB50A6CL
Stocks
100 in stock
More PHMB50A6CL
MODULE DC,IR
52 in stock
More PHMB50A6CL NIEC
50 in stock
More PHMB50A6CL
60 in stock