STB40NF03L N - CHANNEL 30V - 0.020 ohm - 40A D2PAK STripFET POWER MOSF stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   Part No.
More STB40NF03L STM
49964 in stock
More STB40NF03L
9800 in stock
More STB40NF03L S T
TO-263
50 in stock
More STB40NF03L
336 in stock
More STB40NF03L ST
07+
30000 in stock
More STB40NF03L ST
TO-263
10600 in stock
More STB40NF03L ST
50000 in stock
More STB40NF03L ST
TO
8000 in stock
More STB40NF03L
45000 in stock
Similar Parts of STB40NF03L
STB40NF03LT4
7 suppliers
282524 in stock