STB40NF10 N - CHANNEL 100V - 0.030W - 40ohm TO-263 LOW GATE CHARGE STr stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More STB40NF10 ST
3500 in stock
More STB40NF10 ST
TO-263
5000 in stock
More STB40NF10 ST
TO-263
2000 in stock
More STB40NF10 STM
338843 in stock
More STB40NF10
12900 in stock
More STB40NF10
ST
More STB40NF10 S T
50 in stock
More STB40NF10 ST
1013 in stock
More STB40NF10 ST
CA3
478 in stock
Similar Parts of STB40NF10
STB40NF10-1
9 suppliers
188964 in stock
STB40NF10L
18 suppliers
599795 in stock
STB40NF10LT4
48 suppliers
STB40NF10T4
48 suppliers
995683 in stock
STB40NF10T4PBFREE
2 suppliers
1186 in stock