STB40NS15 N-CHANNEL 150V - 0.042ohm - 40A D2PAK MESH OVERLAY¢â MOSFET stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   Part No.
More STB40NS15 ST
TO-263
5380 in stock
More STB40NS15 STM
338831 in stock
More STB40NS15
9800 in stock
More STB40NS15 S T
TO-263
50 in stock
More STB40NS15 ST
30000 in stock
More STB40NS15
170 in stock
More STB40NS15 ST
In stock,PB-FREE,D2PAK
45000 in stock
More STB40NS15 ST
D2PAK
5576 in stock
More STB40NS15 ST
SOT-263
5000PCS in stock
Similar Parts of STB40NS15
STB40NS15T4
21 suppliers
596885 in stock