HGTP15N50E1 15A, 20A, 400V and 500V N-Channel IGBTs stock suppliers.
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   Part No.
More HGTP15N50E1 INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP15N50E1 INTERSIL
450 in stock
More HGTP15N50E1
478 in stock
More HGTP15N50E1 FSC
In stock,PB-FREE,TO-220
45000 in stock
More HGTP15N50E1 INTERSIL
400 in stock
More HGTP15N50E1 INTERSIL/FAIRCHILD
TO-220AB
10600 in stock
More HGTP15N50E1 INTERSIL
TO-220
5020 in stock
More HGTP15N50E1 /
TO
3600 in stock
More HGTP15N50E1 INTERSIL
2445 in stock