HGTP20N35G3VL 20A, 350V N-Channel, Logic Level, Voltage Clamping IGBTs stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   Part No.
More HGTP20N35G3VL INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP20N35G3VL INTERSIL
374 in stock
More HGTP20N35G3VL FAIRCHILD
652 in stock
More HGTP20N35G3VL INTERSIL
494 in stock
More HGTP20N35G3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP20N35G3VL FAIRCHILD
295 in stock
More HGTP20N35G3VL
532 in stock
More HGTP20N35G3VL
638 in stock